Fundacja Barka poszukuje pracownika programu pomocy bezdomnym obywatelom krajów Europy Środkowo- Wschodniej w Reykjaviku

Fundacja Barka poszukuje pracownika programu pomocy bezdomnym obywatelom krajów Europy Środkowo-Wschodniej w Reykjaviku. Barka prowadzi od 10 lat programy pomocowe m.in. w Londynie, Dublinie, Hadze, Rotterdamie, Antwerpii. Projekt prowadzony będzie we współpracy z Urzędem Miasta Reykjavik. Jego celem jest pomoc obywatelom krajów Europy Środkowo-Wschodniej w wyjściu z bezdomności, uzależnień i innych trudności życiowych. Projekt będzie prowadzić angielski oddział fundacji Barka.

Strony internetowe Fundacji Barka w Polsce oraz angielskiego oddziału: www.barka.org.pl, www.barkauk.org.

Opis stanowiska pracy: praca w dwuosobowym zespole z osobą mającą osobiste doświadczenie bezdomności i uzależnień, które przezwyciężyła; praca w miejscach pobytu osób bezdomnych w Reykjaviku ( noclegownia, centra dziennego pobytu i inne miejsca).

Wymagania: narodowość polska, wykształcenie wyższe ( preferowane nauki społeczne), dobra znajomość j.angielskiego, znajomość j.islandzkiego będzie dodatkowym atutem, gotowość do odbycia dwutygodniowego szkolenia w Holandii i Polsce jako etap rekrutacji. Miejsce pracy : Reykjavik

Wymiar czasu pracy: trzy czwarte etatu

Przewidywany czas rozpoczęcia pracy: 1 lipca 2019 na pół roku z możliwością przedłużenia

Pierwszym etapem rekrutacji będzie rozmowa kwalifikacyjna w Reykjaviku. Drugim etapem rekrutacji będzie dwutygodniowe szkolenie w Holandii i w Polsce, w projektach Fundacji Barka.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv oraz listu motywacyjnego na adres: dorota.ces@gmail.com do 30 czerwca 2019.